Fashion

KULAKOVSKY Winter’22/23 – “Спогади про дитинство”

Нова колекція Winter’22/23 українського бренду шкіряного одягу KULAKOVSKY — глибоко особиста історія для засновника марки Артура Кулаковського. 

«У той час, коли я був маленьким хлопчиком, я проводив зимові канікули у бабусі. Я досі пам’ятаю тепло і затишок її домівки, відчуття безтурботності, а також натхнення. Моя бабуся працювала на текстильній фабриці і приносила додому зразки та залишки різних тканин. Мені було цікаво, як їй вдавалося перетворювати ті маленькі шматочки в одяг для мене, її онука. Цей спогад є основою нової колекції, яку я сьогодні представляю», — пояснює Артур Кулаковський.

Дизайнер пригадує яскраво-помаранчеву куртку з мультяшними нашивками, яка була у нього в дитинстві, і переосмислює її у двох дублянках з вінтажної шкіри з хутром кольору чорнобривців. Перша — це класична куртка-авіатор, а друга – новий гіпероверсайз-бомбер, закутавшись в який, моментально можна відчути комфорт.

Водночас Кулаковський продовжує працювати над тим, що він почав у попередній колекції — він протиставляє комфорт та провокаційність, жіночність та маскулінність.

Він додає до колекції ряд нових унісекс моделей, наприклад, коротку сорочку, яка може витримує температуру до -20, або дублянку-худі з куліскою на низу, яка змінює силует куртки. Також команда бренду вводить цілий ряд по-справжньому зимових аксесуарів —  шкіряні панамки, рукавиці та шапки-авіатори, з оздобленням з овчини.

Шарм сільської, знайомої дизайнеру з дитинства, місцевості, який згодом креативна команда бренду відтворила в кампейні, також надихнув Кулаковського на переосмислення традиційного українського одягу. Так, у колекції з’являється рудий кожух з овчини, оздоблений накладними швами, та широка хустка з овчини, облямована українським поясом «Крайка», який дизайнер купує у майстрів на Заході України. Цей шарф має просторі кишені та додатковий тонкий пояс — затягнута ним, хустка виконує роль додаткового шару для забезпечення ще більшого тепла.

Особливо варто відзначити двосторонню дублянку міді з товстої англійської овчини, а також дублянку-кейп з гудзиками на рукавах і бічних швах.

В цій колекції, бренд працює здебільшого з натуральними відтінками — крім помаранчевого, також використовуються класичні чорний та рудий кольори, відтінки білого — колір слонової кістки та молочний, а також дуже насичений і глибокий колір чорного шоколаду.

Колекція доступна на сайті kulakovsky.online та в шоурумах бренду.

Comments are closed.