Fashion

HURU 65°64°

HURU представляє нову модель рюкзака, створену в колаборації з архітектором та СЕО balbek bureau Славою Балбеком та за підтримки Національного антарктичного наукового центру.

На створення цього рюкзака нас надихнула експедиція Слави Балбека в Антарктиду, на українську станцію “Академік Вернадський”. Після повернення, Слава віддав свій робочий комбінезон, щоб ми пошили з нього рюкзак. Він описав візуальне бачення та дав перше креслення, потім команда майстрів доробила та в підсумку масштабували виріб до повноцінної колекції.

Побажанням Слави було зробити форму мішка з клапаном, тож ми постарались зробити його компактним, але зберегти силуетність. Вийшов міський рюкзак, що має місце для ноутбука на спинці та клапан(кришку) з прихованою кишенею. На клапані нашитий спеціально розроблений спільно з НАНЦ шеврон “Ukrainian Antarctic station “Vernadsky” Ambassador”. 35$ з кожного рюкзака ми донатимо закупівлю необхідних речей для тих полярників, які наразі захищають Україну на фронті.

Матеріал, з якого виконаний рюкзак – X – Pac, міцна та надлегка вітрильна тканина.
Кольорова гама – чорний з помаранчевим, помаранчевий з чорним
Об’єм – 19 літрів.

Застібка – це дві пряжки – фірмова розробка HURU. Вони обробляються анодуванням і мають елементи із латуні. На одну з них, вже традиційно нанесено логотип бренду, на іншу – координати антарктичної дослідницької станції “Академік Вернадський” – 65°14’44.4’’S 64°15’28.2’’W.

Модель 65°64°, як і більшість виробів HURU, має свій порядковий номер та довічну гарантію.
Фронтальна блискавка, яка відкриває основне відділення, повторює силует комбінезона, а бокові кишені (в одній з яких є карабін для ключів) – повторюють кишені на штанах комбінезона. Світловідбиваючі елементи також є на комбінезоні і перенеслись на виріб. Дно ущільнене матеріалом Hypalon, який, завдяки своїй міцності, активно використовується у промислових сферах.

“В колаборації зі Славою ми створили 2 рюкзаки з модельного ряду HURU, останнім з яких є HURU 6564. Я міг би описати нашу співпрацю як розуміння один одного без слів. Я маю на увазі, що коли виникає концепт, ми з кожної сторони вже візуалізуємо фінальний результат. Все решта – це кропітка технічна робота над продуктом. Це дуже рідкісний випадок, коли команди з абсолютно різних сфер, мають подібний симбіоз і бачення результату. Прототип 6564 і перші рюкзаки ми створили зі старого антарктичного комбінезону, зберігши його історію і автентичність. І це дуже сильно надихає своєю унікальністю. Не можу прогнозувати, які ще ідеї в майбутньому запропонує Слава, але впевнений що це буде ROCK!”, – Олег Власенко, засновник бренду HURU

“Як назвати людину, яка вірить у енергетику речей? Ото я. Особливо коли проходиш через такий унікальний досвід, унікальну локацію та такий емоційний проєкт. Я не пригадую обставин, за якими мені прийшла ідея ресайклу робочого комбезу на туристичний рюкзак, але не було жодного сумніву, що це треба робити. Тим більше, що це принесе користь та приверне увагу до щоденної роботи наших полярників та полярниц на найвіддаленіший точці світу. В пілотній версії ми фактично розпустили мій комбінезон, розклали на лекала та зібрали разом з командою HURU. Декілька місяців роботи, тестів, пропрацювань, та ми маємо продукт, яким я особисто пишаюсь.”, – Слава Балбек, співавтор HURU 65’64’

“Що спільного у станції “Вернадський” та компанії HURU? Це два шматочки України, інтегрованих у глобальний світ, і обидва такі, за які нам перед цим глобальним світом несоромно. Зараз особливо важливо нагадувати світові, що Україна – це не лише війна, але також сучасна наука світового рівня, і такого ж світового рівня вироби для самого вимогливого споживача. Я радий, що ми об’єднали зусилля для ще одного маленького кроку з промоції сучасної успішної України перед світом. Також дякую за підтримку наших колег на фронті” – зауважив директор НАНЦ Євген Дикий.