Fashion

Бренд Rikky Hype випустив зимову лінійку кежуал-речей для жінок

Бренд одягу та білизни Rikky Hype взяв курс на розширення, і вже на початку нового року бренд спортивних речей випустив колекцію базового одягу для жінок у класичному стилі.

До лінійки увійшли светри крупної та щільної в‘язки, а також штани у діловому стилі у спокійних відтінках коричневого, чорного та сірого.

Не зважаючи на всі умови, в яких зараз знаходиться український бізнес, бренд стрімко розвивається і кожного місяця публікує звіт з допомогою ЗСУ. Так, наприкінці 2022, бренд опублікував суму допомоги, яка сягнула 8 728 778 гривень.

«Якби рік тому нам сказали, що у наступному ми напишемо подібний пост, звичайно, ми б не повірили. Україна – найкращий стимул, приклад та мотиватор. Тому ми продовжуємо, не зупиняючись, з вірою у перемогу в новому році. І дякуємо вам за покупки та підтримку бренду – без вас це було б неможливим», – коментує команда.

Колекцію шукайте на сайті

Rikky Hype — онлайн-платформа українського масмаркету з універсальним одягом та білизною, що ідеально підходять для особливих моментів, щоденного носіння та активного проведення часу.

Instagram