Fashion

O(FOURFOUR) + MOT BY DTF

O(FourFour) пощастило вступити до благодійної колаборації з дуже масштабним та важливим культурним проектом «Модуль Тимчасовості» (Module of Temporality, MOT) 

Діяльність команди don’t Take Fake (DTF), творців Module of Temporality, близька нам і надихає нас, як і сам проект, тому ми по-справжньому пишаємось можливістю співпрацювати з ними, вдячні за можливість показати наше власне бачення як частину сучасного українського бачення людям, які цікавляться естетикою сьогодення, і разом з DTF принести користь.

Весь прибуток з продажу айтемiв у гифтшопi проєкту, як і весь його прибуток загалом, йде до фонду МОТ, мета якого — відновлення українських культурних інституцій, що постраждали внаслідок повномасштабного російського військового вторгнення.

Наш загальний підхід до колаборації зосереджений, природно, навколо теми часу та тимчасовості. Iнтерпретуючи концепцію MOT, ми розглядаємо тимчасовий арт-простір як ситуативне з’єднання не лише різних учасників та їхніх внесків, а й часів — різноманітних минулих, теперішніх і майбутніх, спогадів і очікувань, і пропонуємо айтеми, які відображають це бачення.

Крім цього, і що напевно не дивно в цей час, працюючи над нашими айтемами, ми також хотіли зробити акцент на відчутті свободи, її силі та важливості її захисту, і сподіваємось, що це відчутно. Наші спеціально зроблені для MOT айтеми — жилет, чохол для ноутбуку, легка балаклава та фулпринт-лонгслів —  доступні тільки офлайн в гіфтшопі проекту до 14 травня.

THORI, ORYX

Два з чотирьох айтемів, а саме верхній жилет THORI та чохол для ноутбука ORYX, відсилають до теми пам’яті, яка іноді переплутує навіть речі, що належать до одного моменту.

Восени, наші жилет THOR і чохол для ноутбука SILEX, виготовлені з однієї і тієї ж 100% переробленої поліестерової тканини одного кольору і наповнені біосинтетичним аналогом лебединого пуху, були випущені разом з нашими штанами ORI з іншої тканини (60% поліестер + 40% нейлон) іншого кольору. Але тепер, наче викликанi з далекого деформованого спогаду, жилет і чохол для ноутбука з’являються виготовлені з тканини, яку ми спочатку використовували для штанів, ставши відповідно THORI і ORYX та змінившись у деталях: жилет отримав внутрішню стрічку для носіння через плече, а чохол — нові внутрішні кишені, а саме три невеликі на липучках та сітку для документів.
Таким чином активна пам’ять створює нове сьогодення.

SEER

Балаклава SEER (провидець), відсилає до бачення майбутнього з теперішнього, до весни (зовсім не лише календарної), яка обов’язково проріжеться крізь морок, який ми зараз переживаємо.

SEER — віддалена еволюція нашої зимової флісової балаклави VOLT, яка була задумана як псевдотактична захисна рiч, що також відображала ситуацію з дефіцитом електроенергії через атаки на інфраструктуру.

Балаклава SEER також є псевдотактичною рiччю, але її біфлексова тканина набагато легша, захищає вiд вiтру та швидкосохнуча, саме вчасно для майбутньої весни, а основний темний лакричний колір прорізаний яскравим весняним лавандовим, і це поєднання виражає силу нашої віри у мирне майбутнє.

MOTH

Нарешті, лонгслів MOTH (метелик) з технологічної легкої та дихаючої тканини coolmax з яскравим біоморфним фулпринтом, прямо говорить про скороминущість, про сьогодення, про мінливість і швидкоплинність життя, і разом з тим сміливість бути прямо зараз і бути собою, незважаючи на обставини. в кольорі, задумі та назві лонгслів відсилає безпосередньо до тимчасового проекту MOT

http://ofourfour.com
http://moduleoftemporality.com