Fashion

Внутрішня сила та елегантність в новій колекції ювелірних прикрас Motrych Studio

Український бренд Motrych Studio представив нову колекцію ювелірних прикрас, які мають значно глибший сенс, ніж доповнення образів. Кожен підвіс, перстень чи сережки мають особливий символізм і виражають внутрішню силу, елегантність та відчуття самодостатності.

У новій колекції Motrych Studio відходить від впізнаваних для бренду масивних прикрас і акцентує увагу на елегантних аскетичних прикрасах. Однак, в кожній з них відчувається почерк і атмосфера бренду. Зокрема, деякі елементи прикрас вдосконалені і перегукуються з елементами попередніх колекцій.

“Мені б хотілося, щоб люди розвивали свою тілесність та душевність, як я роблю це зі своїми прикрасами. Хочу, щоб люди приділяли увагу собі та своєму відпочинку, бачили в цьому такий самий сенс, як і в щоденній праці. Хотілось би, щоб мої прикраси продовжували історії людей, які отримують їх, щоб вони ставали частинами історій та щасливих моментів”, – зазначає засновниця бренду Катерина Мотрич.

Символічно для колекції не обирали універсальну назву, адже кожна прикраса має окремий сенс, символізм та значення. Наприклад, золотий підвіс, вироблений вручну ювеліром, символізує безперервний розвиток та зрілість. Тендітні сережки є символом спокою та відпочинку, як нагадування тримати баланс і прислухатися до свого внутрішнього голосу. Ніжні перстні складаються в нерозривне коло з трьох срібних елементів, які гармонійно поєднуються з масивним та активним браслетом.

Також до нової колекції Motrych Studio увійшли масивні кафи, які вже стали впізнаваним елементом бренду.
Придбати прикраси вже можна в соцмережах бренду або в ЦУМ.