Fashion

Бренд german представляє літню колекцію Rave Mode

Вона про рейв, танець, бунт.

Літня колекція українського бренду german стала втіленням внутрішнього бунту, креативного хаосу та духу свободи. Бренд продовжує звертатися до цих ключових тем у своїй творчості.

Новий дроп натхненний атмосферою пустелі, де соціум відображає палюче сонце, котре ніби випалює нас, стискає лещатами, а самовираження через одяг стає ковтком свіжої рятівної води. Гра контрастів та бунтівний настрій, що пронизують кожну деталь колекції, додають речам сміливості.

«Цього сезону ми використали необроблені текстурні матеріали, які, на нашу думку, підкреслюють естетику пустелі. У той же час окремі позиції з дропу виготовлені з легких, невагомих тканин, в яких буде комфортно в спеку. Ми також приділили багато уваги деталям. У колекції знайшлося місце плетінню, вирізам, нашаровуванню. Ці акценти надають одягу непередбачуваності», — розповідає про колекцію засновниця german Валерія Цимбал.

Квінтесенцією цієї колекції є образ запальної бунтарки, котра шукає свободи і самовираження. Всі формальності для такої дівчини здаються непотрібними обмеженнями. Вона танцює свій рейв, коли всередині пустеля.

Основою дропу Rave Mode стали в’язані лонгсліви з рваною текстурою, віскозні сукні-майки, легка спідниця та брюки, тканина котрих нагадує шовк. На вибір у колекції також є сукні з грубої фактурної сітчастої тканини, яка має натуральні вплетіння та вузлики. З цієї ж тканини виготовили і футболки поло. Літні топи з майже голою спиною зробили з фактурного трикотажу.

Другий рік поспіль german включає в літню капсулу купальники. Цього сезону це моделі з цікавими вирізами, які також буде легко носити і стилізувати в місті. Наприклад, одягати разом зі сліп-шортами та кімоно в короткому чи довгому варіанті.

Завершити всі літні образи можна буде прикрасами, котрі german розробили в колаборації з ізраїльським брендом з українським корінням White Petal. Спільно бренди виготовили сережки і підвіс у вигляді каміння з латуні, а також чокер і каф з гематиту в золотому і срібному кольорах. Ще один аксесуар ручної роботи — плетений пояс макраме, який прекрасно поєднується з усією колекцією.

Колекція вже доступна на сайті бренду.