Events

Як пройшла презентація INRO в ресторані Boca a Boca

Головні аромати цього літа, безперечно, екзотично-квіткові. Саме вони надихнули на створення благодійної колаборації парфумерно-косметичний бренд INRO та українську художницю Ліліт Саркісян. Презентація колекції пройшла в іспанському ресторані Boca a Boca й зібрала поціновувачів ароматів INRO, друзів бренду та інфлюенсерів.

Головна мета колаборації — зібрати кошти на відновлення квітів Ботанічного саду ім. Гришка, які постраждали від торішніх блекаутів. Засновниця бренду INRO Ольга Саєнко поділилася процесом створення благодійної колекції, складнощами, з якими український бізнес щоденно зіштовхується, а також згадала про співпрацю з фандрейзинговою платформою UNITED24 для відновлення українських міст. Ліліт Саркісян розповіла про важливість мистецтва та як воно допомагає навіть у такі складні часи.

На бранчі гостям презентували нову колекцію аромадифузорів та запропонували обрати улюблений аромат під час дегустації. Весь прибуток із продажу квіткової колаборації передадуть Ботанічному саду ім. Гришка на відновлення рослинної колекції — магнолій, азалій, орхідей, дерев яблуні та берези, ялівцю, тису, рідкісних цибулинних рослин.