Events

Як пройша друга зустріч проекту «ORA WITH KRISTYGOR» у Відні 

Вже друга зустріч проекту ”ORA WITH KRISTYGOR” відбулась у Відні і вона була по-особливому теплою і затишною. Засновниця проекту Христина Остапчук, цього разу вирішила влаштувати ”Сніданок егоїстки” на який в якості спікера приїхала неймовірна Вероніка Зубко – засновниця студії декоруваня ”Zubko Decor”, школи декораторів zubkoveronikaschool, авторка книги  ”Точка G твого будинку”, та мама 4-рьох, яка провела майстер-клас для дівчат, small talk на тему: ”як гарно обирати посуд для свого затишного сніданку, або як правильно купити посуд та аксесуари на вінтажних базарчиках, та барахолках”.

Атмосфера була наповненою корисною інформацією, після майстер-класу від Вероніки у дівчат був воркшоп, де кожна учасниця зустрічі зробила своє декорування столу і всі виявились дуже талановитими!

Після, всіх чекав смачний сніданок в супроводі келиха рожевого вина з австрійських виноградників. На зустрічах ”ORA WITH KRISTYGOR” завжди позитивні емоції, тепле спілкуванням та нетворкінг, звичайно подарунки і все все, що потрібно дівчатам, щоб трохи більше подбати про себе, в такий не простий час для кожної!

Цього разу подарунки були від культового парфюмерного бренду ”JO malone”, українського бренду ”INSHI CLOTHES”, британського бренду стильних щіток з виробництвом в Україні ”Apriori”

Зовсім скоро очікується нова зустріч, тому з радістю чекаємо, щоб надихатись далі разом!