Events

ВеCHERниця з нагоди відкриття нового модного простору українського бренду CHER’17

Український бренд CHER’17 влаштував ВеCHERницю з нагоди свого новосілля

Місце, де можна сховатися від буденності, забути про блекаути і на якийсь час зануритися у власні мрії про добре і світле.

У п’ятницю, 11 листопада, український бренд CHER’17 відчинив двері свого нового модного простору в Києві, на Великій Васильківській, 12а. Засновниками бренду є інфлюенсери, блогери та підприємці Тетяна Парфілієва та Іван Кришталь. Привітати бренд завітали його друзі й клієнти, зокрема Леся Нікітюк, Соня Плакидюк, Анна Трінчер та Олександр Волошин, Даша Квіткова та Нікіта Добринін, Сабіна Мусіна, Євген Таллер та чимало інших.

 

Концепція варта окремої уваги: це не просто шоурум чи магазин — це цілий метавсесвіт, де панує спокій та втілюються мрії. Тут все продумано до дрібниць, що дозволяє гостям максимально зануритися в атмосферу діджитал-дому.

Так, перша зона – це, умовно, вітальня, в якій звичні предмети мають футуристичні форми. Метал використовується, щоб зробити приміщення візуально просторішим, «впустити в нього повітря». Далі розташована рожева кімната – це своєрідна ванна кімната + гардеробна з великими дзеркалами та столиком для макіяжу. І саме там на гостей чекає сюрприз – раковина із кранами, з яких ллється не лише вода, але й ігристе, аби примірка улюблених луків була приємнішою та веселішою. А ось синя кімната нагадує кабіну приватного літака, в якому ви летите назустріч пригодам. У примірочних використаний виключно білий фон, що не відволікає від образу та дозволяє сфокусуватися на виборі. Тим часом на стінах простору, наче в додатку на телефоні, постійно з’являються спливаючі повідомлення – таким чином метавсесвіт CHER’17 вітається з гостями, мотивує їх і робить їм компліменти.

img 6625

«Це проєкт нашої мрії і місце, куди можна втекти від жорстокої буденності та сумних думок.

Ми хотіли зробити щось прекрасне в такий непростий час, щоб нагадати людям, що можна та навіть потрібно мріяти та творити, незважаючи ні на що», — коментує Тетяна Парфілієва.

Щодо колекцій, які наразі представлені в просторі, всі вони розробляються цілісними і гармонійно поєднуються між собою. Бренд CHER’17 створює як класичні костюми, святкові та вечірні сукні, так і зручну базу й трендові лінійки. А нещодавно вийшло кілька патріотичних дропів, що наразі актуальні як ніколи. Також на майбутню весну заплановано ще кілька капсул.

Варто зазначити, що CHER’17 відшивають колекції виключно на українських фабриках, зокрема й у Харкові, де люди працювали і продовжують працювати під обстрілами. Ба більше, під час повномасштабного вторгнення росії в Україну Тетяна Парфільєва та Іван Кришталь долучилися до волонтерства: команда CHER’17 почала шити балаклави, флісові худі та термобілизну для українських військових.

Слідкувати за новинами: instagram.com/cher17.ua

Купити онлайн: cher17.com