Life style

В Україні вийшла друком книга про побудову бізнесу на творчості

Українське видавництво #книголав видало книжку “Як начинити гадюку салом”. Це — покрокова інструкція про побудову бізнесу на творчості від підприємиці та директорки проєкту «Євген Клопотенко» Олександри Фідкевич.

Понад 6 років Олександра та Євген реалізовують унікальну для України модель бізнесу, в основі якої — творчість і кулінарія. Тож з огляду на власний досвід, у книзі Олександра пояснює, як ефективно перетворити креатив у комерцію та побудувати сильний особистий бренд.

Видання містить дієві поради про те, як створити бізнес-модель власної справи та правильно визначити її місію. Як досліджувати цільові аудиторії та працювати з ними. Як опанувати стратегічне планування та грамотно використовувати свій бюджет. Як працювати зі спонсорами та рекламодавцями. Та як власникам бізнесу реагувати на негатив і взаємодіяти з прихильниками.

До всього, авторка говорить не тільки про успіхи, а й про труднощі. Та ділиться історіями із залаштунків організації кулінарного бізнесу.

«Я зрозуміла, що хочу написати книжку-натхнення для тих, хто прагне зробити те, на що ніяк не наважувався: набратися сміливості й заснувати власний маленький бізнес, почати заробляти на творчості чи зухвалій ідеї, а можливо, стати продюсером або директором творчої людини. Якщо ви не маєте ані найменшої гадки, як усе це працює, — сподіваюся, саме ця книжка допоможе вам зробити перший крок у новий досвід!» – каже Олександра Фідкевич.

Для усіх читачів Олександра залишила на сторінках книжки приємний сюрприз — добірку пісень, які її надихали під час роботи над виданням. Цей плейлист допоможе не лише глибше зануритися в читання, а й відчути певний взаємозв’язок із авторкою.

«Олександра Фідкевич створила рецепт-мастрід! Це надзвичайно практична книжка, яка до того ж написана легко, метафорично та з гумором. Творчим людям або підприємцям-початківцям вона дасть чітку схему дій, як можна впорядкувати та монетизувати їхню діяльність, операційним менеджерам допоможе проаналізувати робочі алгоритми й запропонує безліч крутих лайфхаків. А шанувальників Євгена Клопотенка книжка занурить у цікаву пригоду – адже хто не хоче потрапити на кухню шеф-кухаря – залаштунки неймовірно успішного проєкту», – Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

Книга доступа до замовлення на сайті #книголав