Life style

СВЯТКОВИЙ СЕЗОН У ЦУМ КИЇВ «Київська ніч»

Київський ЦУМ завжди був головною святковою локацією у центрі столиці, місцем натхнення та сімейних традицій. Цього року, у безпрецедентних обставинах та в умовах заощадженняелектроенергії, команда універмагу відмовилася від відкриттяноворічних вітрин та святкової ілюмінації фасаду. Але навіть у найтемніші часи ми зберегли свято та презентували проєкт«Київська ніч», натхнений красою улюбленого міста.

Київ невпинно демонструє своїм мешканцям витримку, незламність духу та фантастичні краєвиди нічного міста. Вітрини універмагу прикрашені серією авторських ілюстрацій визначних місць та впізнаваних сучасних споруд столиці підмісячним сяйвом. Головним освітленням вітрин у цьому році стало світло фар автомобілів, яке відображається блиском у золотих контурах спеціальної світловідбивної плівки.Композиція візуально обєднана у панораму міста та складається із зображень Андріївського узвозу, Стели на Майдані Незалежності, пам’ятника засновникам Києва, Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка, парку-пам’ятки «Володимирська гірка» та Пішохідного мосту, Контрактової площі, Оглядового колеса, Золотих Воріт та Будинку Підгорського.

Щоб кожен з нас мав можливість хоча б на мить поринути указкову атмосферу новорічного свята, біля центрального входудо ЦУМу встановлено інсталяцію динамо – колеса. Запрошуємокожного власноруч ввімкнути диво прокрутивши колесо, запалити гірлянди і освітити декорації зимового містечка навході до універмагу.

«Нам важливо продовжувати створювати святкову атмосферу,за якою усі завжди поспішають до ЦУМу. Тепер кожен відвідувач може долучитися до новорічного декору універмагу, самостійно вплинути на інтенсивність його освітлення та хоча б на мить «увімкнути» новорічний настрій, який саме сьогодні вкрай необхідний кожному», коментує Маруся Ковальмаркетингиректорка ЦУМ Київ.

Також ми презентуємо різдвяну колекцію парфумованих свічок,щоб частинку свята ви могли принести до вашої оселі, створитиатмосферу затишку і наповнити свій дім світлом і різдвянимароматом улюблених смаколиків – нотами ванілі, кориці, збитих вершків, солоної карамелі та мигдалю.

Всередині універмагу наймолодших відвідувачів очікує ошатнаялинка із рухомою залізницею навколо, також встановлені спеціальні поп-апи з подарунками, відкритий ярмарок із прикрасами і декором до Нового року та доступна послугасвяткового пакування на касах універмагу.

ЦУМ Київ запрошує киян та гостей столиці розділити разомсвітлі й теплі миті святкового сезон та обрати подарунки для рідних і близьких.

ЦУМ Київ перший торговий об‘єкт формату department store в Україні.

Comments are closed.