Life style

SKYLERR та Нікіта Кісельов заспівали дуетом: прем’єра романтичної композиції «Ліфт»

Найромантичніший співак Нікіта Кісельов разом з українською співачкою SKYLERR заспівали дуетом й запрем’єрили 10 листопада зворушливу композицію «Ліфт».

Так ніжно, глибоко і водночас простими словами написати про кохання, що рятує та об’єднує життя двох в одне, може написати тільки Нікіта, адже його пісні не створюються штучно, а народжуються у самому серці музиканта. Це доведено такими композиціями, як «Романтично», «Станція Любов», «Два ліхтарі» та «Квартира 156», які є уособленням історій про щирі почуття. У пісні «Ліфт» SKYLERR та Нікіта змогли передати своїм чутливим співом емоції двох закоханих, для яких в час, коли вони потрапляють в обійми одне одного, весь світ зменшується до маленької кабіни ліфта. Ліфта, що зупинився між поверхами, але їх це аніскільки не хвилює, адже в цей момент у них є найголовніше в житті – взаємне кохання. Воно рятує кожного в парі від жорстокості сьогодення та надає сенс життю.

«На сніпет цією пісні в інстаграм я отримав багато позитивних відгуків та коментарів, з одним питанням: коли вийде повна версія. Тому зараз, під час прем’єри мені дуже приємно, що ми зі Skyller зможемо порадувати наших слухачів та подарувати тепло цієї композиції всім закоханим»,прокоментував прем’єру Нікіта Кісельов.

«Я закохалася в цю пісню з перших нот і слів. Співалася вона разом з Нікітою душею, пронизуючи всі наші потаємні закутки серця. Раджу слухати її зі своїми коханими, заплющивши очі», SKYLERR про дуетну пісню «Ліфт».

Насолодитися чарівну композицію «Ліфт» у дуетному виконанні Нікіти Кісельова та SKYLERR можна на всіх цифрових платформах.