Life style, Men’s style

Перша власна колекція нішових ароматів від українського бренду parfum büro.

Аромат як інструмент …

Аромат як спосіб …

Fragrance as a Means…

Dmitriy S

Дмитро Слесарєв, засновник parfum büro криейтор колекції ароматів parfum büro:

«Ольфакторне сприйняття є одним із найбільш важливих джерел обміну інформацією та способів комунікації. Руками парфумера створюється надпотужна, але надзвичайно делікатна зброя ефективного впливу на оточуючих. М-колекції від parfum büro навчать вас вміло користуватися нею та досягати власних як романтичних, так і прагматичних цілей».

Лінійка ароматів містить дві колекції з незвичними для ольфакторного світу концепціями:

M1 – MOOD collection Наш настрій може бути будь-який: веселий, піднесений, ліричний, грайливий, сумний, тривожний, поетичний, задумливий, жартівливий, урочистий… Палітра парфумерної композиції здатна точно передати усі найтонші відтінки та нюанси стану душі, і не тільки відтворити настрій, але й створити його собі та оточуючим.

kollazh

M2 – MESSAGE collection Як звичний смайлик яскраво передає емоційне забарвлення, так і за допомогою аромату можна зробити офіційне оголошення, анонсувати подію, просто посміхнутися, і навіть зізнатися у коханні…;) Майстерність ольфакторної техніки дає можливість сформулювати та відправити повідомлення з чітко вираженим смисловим наповненням.

kollazh

Проект parfum büro до цього часу був відомий поціновувачам як експерт високої парфумерії в Україні, що увібрав декілька складових у своєму портфоліо – дистрибуцію нішових ароматів від провідних європейських брендів та роль амбасадору високої парфумерії в Україні. Маючи великий досвід співпраці з італійськими та французькими парфумерними брендами, досконало вивчивши вподобання української аудиторії, засновник проекту – Дмитро Слесарєв, створив свою лінійку ароматів, залучивши італійського парфумера Maurizio Cerizza.

Так з’явився новий бренд нішової парфумерії parfum büro – з українською душею та італійською майстерністю.

Київ, вул. Кожум’яцька 18

www.parfumburo.ua/m-collections

(044) 33-88-000