Life style

Ostrovskyi розкриває темні сторони стосунків у пісні «Злий»

Новий сингл зухвалого Ostrovskyi «Злий» народився з палкого кохання, яке випробовує, руйнує, зцілює й надихає водночас. Це музична інтерпретація пристрасної сварки між закоханими, яка живить їхні почуття.

Ostrovskyi зізнається, що саме емоційна амплітуда його нинішніх стосунків надихнула на створення треку. Співак зазначає, що кохана перевернула його світ, показавши, що таке справжня любов, яку він раніше не відчував. Навіть у моменти непорозуміння пара відчуває близькість, що підсилюється спільними переживаннями.

«У цій пісні я хотів показати, що всі ми не безгрішні. У стосунках ми по-різному реагуємо на складнощі. Іноді, коли пристрасть досягає піка й виходить з-під контролю, наші гріхи стають більш видимими. Проте трек «Злий» — це не лише про конфлікти, але й про усвідомлення та переосмислення власних дій і почуттів. Кожен із нас має темні сторони, які можуть проявитися особливо гостро, коли емоції переповнюють нас. Але визнання й прийняття цього може стати кроком до вдосконалення стосунків», — коментує Ostrovskyi.