Life style

Офіційна презентація третього тиражу книги «24.02» та її зіркові гості

У символічну дату 24 лютого урочисто відбулася офіційна презентація третього тиражу щоденника війни «24.02», автором якого є Андрій Мероник.

«24.02» — це книга про кожного з нас, про те, яку руйнівну силу має війна та яку рушійну силу створюють українці. Висвітлені у щоденнику історії мають відвертий характер. Читаючи рядки “24.02” можна відчути біль, радість і всі ті емоції, які описують люди у своїх спогадах.

Подія проходила у коворкінгу «Platforma». Кожному учаснику команда проєкту вручила пам’ятний значок «24.02», а на мольбертах були розміщені фото українців, які долучилися до написання третього тиражу.

Усі присутні мали можливість поставити запитання співавторам, серед яких були присутні: актори Анастасія Цимбалару й Григорій Бакланов, блогерки Чара Хорив та Юліанна Стефківська, співачка Уляна Ройс, олімпійський чемпіон і народний депутат Жан Беленюк, піарник Роман Загорняк, фаундер агенції «Люди.Digital» Денис Волосов і Міс Україна-Всесвіт Анна Неплях.

Вже після офіційної частини презентації відбувся нетворкінг, де у дружній атмосфері всі учасники заходу спілкувалися та обмінювалися думками стосовно подій 24.02 та інших актуальних питань.
До благодійності долучилися: фаундер коворкінгу «Platforma» Рафаель Юча — він вніс благодійну допомогу в розмірі 20 000 гривень; співавторка й блогерка Чара Хорив — 7 000 гривень!

Недарма слоганом цього проєкту стала фраза “Перемагаємо у війні, читаючи”, це дійсно так, адже третій тираж щоденника війни з’явився на поличках книгарень ще 2 дні тому, але вже зібрав 130 000 гривень. Українці — неймовірні!

“24.02” — це книга про силу українців, попри всі складнощі сьогоднішнього життя на шляху до світлого майбутнього.
Ще більше дізнатися про авторів та обміняти свій донат на книгу можна на офіційних сторінках: