Life style

Кохання під час війни: Макс Барських та співачка ETOLUBOV презентують спільну пісню

2022 11 01 20.40.18

Саундтрек людяності та теплих почуттів, які не в змозі загасити навіть війна. Саме так можна описати «Римую» – дует Макса Барських та української співачки ETOLUBOV. Минулого року вона здивувала хітовим релізом «Манго», що потрапив до EQUAL Global плейлисту в Spotify. А згодом і у світовий Shazam Top 40 із синглом «Притяжение» (17 млн. в YouTube).

Спільна пісня Макса Барських та ETOLUBOV – це чуттєве послання до всіх українських пар, яким вдалося попри численні обставини знайти чи зберегти своє кохання. 

ETOLUBOV: «Сьогодні мільйони українців розлучені відстанню. Єдиний зв’язок з коханими, що в нас лишається – це екрани мобільних телефонів. “Римую” – пісня про всіх, хто плекає свої почуття, не зважаючи на випробування відстанню».  

МАКС БАРСЬКИХ: «Сьогодні війна йде на всіх фронтах. У музиці важливо, щоб українське слово та рима знаходили нову форму, стаючи ближчими до сприйняття сучасної молоді. Разом з Любов’ю ми прагнули створити чуттєвий і водночас по-справжньому український поп-трек. Я переконаний, що наша мова може і має звучати сучасно».

Виконавці також впевнені, що музика повинна не лише духовно лікувати та зцілювати, але й допомагати доброю справою. Тому, весь прибуток з монетизації від переглядів та прослуховувань «Римую» буде перерахований до благодійного фонду DOLI, який заснувала ETOLUBOV для допомоги постраждалим від війни українським сім’ям. 

ВІДЕО: https://youtu.be/msfILsXpPT0

СЛУХАТИ: https://bfan.link/rimuyu- 

ВІДЕО ДЛЯ INSTAGRAM: https://t.me/mb_rumuu