Life style

Crazy пригоди Вєрки в США: як SERDUCHKA приїхала з Коннектикута на таксі на свій нью-йоркський концерт і порвала тритисячну залу

Днями, 9 вересня, в межах північноамериканського туру VERKA SERDUCHKA на підтримку України відбулося грандіозне шоу в Нью-Йорку, в найбільшій та найрозкішнішій концертній залі Брукліна — King’s Theatre. Майже 3000 глядачів чекали на зустріч із зіркою, але могли й не дочекатися через неприємний збіг обставин.

Під час перельоту з Чикаго Андрій Данилко з командою зробили вимушену посадку в Коннектикуті: спершу літак не могли посадити через завантаженість аеропорту, а потім почалася гроза, і його розвернули. Грім, блискавки, вітер, години очікування на гейті та, врешті-решт, перенос рейсу на ранок. До Нью-Йорка три години автівкою, якби не одне «але» — багаж із костюмами в заручниках у працівників аеропорту, яким заборонено видавати валізи під час грози. Коли погода вгамувалась, часу майже не залишилось (ще б 40 хвилин — і все, концерт зірвано). Але організатори Resilience Entertainment майже вчасно доставили всіх на локацію на таксі — швидкому та непристойно дорогому.

Глядачі терпляче чекали, але годинна затримка була того варта — Вєрка і мама влаштували справжній розрив. Разом із артистами співали, танцювали та посилали путіна у відомому напрямку абсолютно всі, навіть Ед Стейнберг, друг і режисер ранніх кліпів Мадонни. Він вперше побачив live Сердючки і був щиро вражений рівнем перформансу.

Особливо зворушливим епізодом концерту стало виконання Вєркою хіта L’italiano Тото Кутуньо. Італійський співак, який нещодавно пішов з життя, був хорошим знайомим Андрія Данилка, завжди гарно ставився до нього. Зі сцени артист розповів історію їхнього знайомства та показав спільні фото з особистого архіву, а у фіналі номеру скавав: «Чао, Тото, дякую за дитинство».

Словом, ця адреналінова пригода закінчилося дуже по-американські — справжнім фурором і геппіендом. Звісно ж, під саундтрек Make It Rain Champagne.

А тим часом північноамериканський тур VERKA SERDUCHKA триває. Попереду три концерти: 13.09 в Торонто, 16.09 в Сан-Франциско та 17.09 в Лос-Анджелесі. Заокеанські фани, квитки ще доступні, тож не гайте часу — бронюйте за посиланням.