Fashion

Tailor-made warmness — український бренд CĖNC

Tailor-made warmness — український бренд CĖNC

Не тільки про одяг, а й про філософію, турботу та сильну місію; CĖNC — бренд про теплі почуття та глибокі сенси.

Український бренд верхнього одягу theVovna цього року зробив ребрендинг, набувши нових сенсів. CĖNC — співзвучно до українського слова “сенс”, а також до англійського “sense” [відчувати].

Концепція бренду — нагадувати яким якісним може бути життя, коли вмієш його відчувати. Саме тому вироби названі на честь теплих почуттів. Деякі з назв підібрані так, що їх буквально можна відчути. Деякі — викликають асоціації та переносять у теплі спогади чи малюють в уяві картинки, наповнені дивовижним змістом. Місія бренду звучить так: «зігрівати не тільки ззовні, а й зсередини, адже warmness inside us will keep the world».

CĖNC представив теплу колекцію, до якої входять шуби, бомбери, светри, балаклави, шарфи та шапки. Усе, щоб зігріти холодної пори року. В основі бренду — базові нейтральні кольори: молочний, бежевий, сірий та чорний, що дозволяє легко імплементувати айтеми у будь-який гардероб. А також створювати як нейтральні монохромні образи, так і додавати яскравих акцентів.

Оскільки одна з цінностей бренду довговічність та екологічність, усі речі виготовлені з натуральних матеріалів високої якості, зібраних з усього світу. Відмінною рисою CĖNC є використання натуральної вовни. Саме тому речі бренду дарують тепло. А за кожною деталлю та ґудзиком стоїть історія, наповнена сенсами. Так бренд нагадує про те, що важливо наповнювати змістом, здавалось би, прості речі, адже саме з таких маленьких деталей складається велика картинка життя.

Речі CĖNC — це база на довгі роки. Тепла колекція була створена так, щоб усі вироби поєднувалися не тільки за кольорами, а й за текстурами та стилістикою. І більш того, пасували для жінок будь-якого зросту та віку.

CĖNC — для людей, які цінують автентичність, справжність, якість та простоту. Для тих, хто прагне наповнювати кожен момент свого життя почуттями та створювати якомога більше нових спогадів.

На кожній бірці бренд вишиває координати України — нагадування про дім, як точку опори, з якої все починалось. Так, CĖNC прагне, що кожна, хто обирає речі бренду, могла відчути тепло рідного дому, де б вона не знаходилась.

Завжди є CĖNC наповнити все сенсами. Завжди є CĖNC відчути

PROJECT@CENC.COM.UA

Сайт: https://www.cenc.com.ua/

Instagram: https://www.instagram.com/cenc.project/

Адреса: Київ, вул. Павлівська, 17 (студія)