Fashion

PUMA X PALERMO – повернення італійської класики

PUMA анонсує повернення Palermo – ікони футбольної культури, яка вперше з’явилися у каталозі бренду 1981 року, як тренувальне взуття, в рамках колекції Terrace. А зараз іконічна модель повертається на полиці магазинів з новими яскравими та грайливими кольорами, проте, зберігаючи італійське коріння.

Насичені кольори Palermo поєднуються зі справжньою ідентичністю PUMA в стилі ретро для кожного, хто відчуває бажання бути оригінальним та виділятися в умовах сучасного стандартизованого ринку. За характер вуличного стилю відповідає класичний Т-подібний носок, а за задоволення навіть найностальгічніших футбольних фанатів – широкий вибір матеріалів: від гумової підошви до натуральних складових.

Обличчям нової колекції став Джек Гріліш – англійський футболіст клубу «Манчестер Сіті» і збірної Англії, віддаючи данину футбольному походженню Palermo.

Колекція Palermo з’явиться у продажі з 1 Листопада у мережі магазинів PUMA у Києві (ЦУМ, ТРЦ Ocean Plaza, ТРЦ Respublika Park), Одесі (ТЦ «СІТІ ЦЕНТР»), Дніпрі (ТРЦ «МІСТ-СІТІ ЦЕНТР») та магазинів партнерів бренду, а також на офіційному сайті PUMA Ukraine.

Puma – один з провідних світових спортивних брендів із розробки, створення, просування на ринку й продажу взуття, одягу та аксесуарів. Понад 75 років Puma створює стрімкий стиль у своїй продукції для найшвидших атлетів на планеті. Puma пропонує товари для тренувань або повсякденного носіння в таких категоріях, як футбол, біг, баскетбол, фітнес, гольф і автоспорт. Компанія укладає перспективні партнерства з відомими брендами, збагачуючи світ спорту інноваціями та створюючи динамічний дизайн своєї продукції. Puma Group володіє брендами Puma, Cobra Golf і Stitchd. Компанія поширює свою продукцію більш ніж у 120 країнах і налічує понад 14 000 співробітників в усьому світі. Її штаб-квартира знаходиться в німецькому місті Герцогенаурах.

ua.puma.com