Fashion

Про сімейні цінності та любов: бренд ODARKA презентує дроп унікальних сорочок до Дня матері, які можна вишити самостійно

Український бренд ODARKA минулої осені представив дебютний набір для вишивання сучасної етносорочки. Головна концепція – кожна може самостійно створити унікальний виріб власними руками. Цього сезону засновниця бренду Ольга Одарченко пропонує вишити сорочку, яка стане символом любові до коханих, рідних та до себе. А також пропонує лімітовані сорочки бежевого кольору до Дня матері.

У дебютній колекції ODARKA ключовим символом було дерево життя і відчуття сили. У новому сезоні продовжують концепт із символом, але вже з іншими кольорами. Лімітована колекція складається із 25 сорочок, в яких поєднуються елементи зеленого як символу приходу весни, відновлення та початку всього нового. А ключовим сенсом стає любов.

“Головним словом сили в цьому дропі стає любов. Чому не кохання? Бо воно більш інтимне, між партнерами. А слово любом має широке значення – це почуття до мами чи тата, до рідних, друзів, до себе та батьківщини. Тобто це більш обширне поняття та емоція, які закодовані у кожному орнаменті”, – зазначає Ольга Одарченко.

За задумом засновниці бренду Олі Одарченко, сорочка ODARKA може відродити традицію колекціонування дійсно цінних речей і ви зможете згодом передавати своїм дітям, бо вишита вона рідними руками. З іншого боку ці вироби можуть традиційно передавати від бабусь чи мам до онучок та доньок.

Окрім цього, бренд ODARKA випускає шопери, які присвячені 10 різним етнічним українським регіонам. Це різні типові візерунків, які взяли з рушників, предметів побуту та об’єднали їх в одній кольоровій гамі.
До кожного набору входить сорочка чи шопер, все необхідне для вишивання та орнаменти, які можна поєднувати між собою чи використовувати окремо. Так, ви можете створити унікальний виріб, який символізуватиме почуття любові та єдності.