Fashion

Експериментальність у повсякденності: нова колекція COOSH

Український бренд одягу та аксесуарів COOSH презентував весняну колекцію базової лінійки. Лейтмотивом стали трендові фасони, які легко інтегруються у повсякденні образи.

Головні герої нової колекції – костюми-трансформери, які складаються зі штанів на запах, жилетки, жакету та спідниці міні. Всі позиції ідеально поєднуються між собою та водночас дозволяють експериментувати зі стилізацією під будь-який настрій.

До дропу увійшли жакети, вкорочений тренч, смугасті сорочки та напівпрозорі лонги. Доповнити образи пропонують базовими або акцентними балетками у срібному і червоному кольорах.

“Цього разу ми в COOSH зробили особливий акцент на функціональність речей. Наприклад, нашим жакетом із трьома варіантами посадки можна доповнювати різні образи. А завдяки спідниці поверх штанів є можливість створити цікавий та трендовий аутфіт”, – говорить засновниця бренду, Аліна Френдій.

Колірна палітра дропу витримана у характерних для бренду позачасових відтінках. Нейтральні кольори переважають у кожній колекції COOSH, якому притаманний скандинавський стиль.

Від італійського модалу до натуральної бавовни: кожна річ створена з якісних матеріалів, які гарантують комфорт під час носіння.

Нова колекція COOSH вже представлена на офіційному сайті та шоурумах бренду у Києві, Львові та Тернополі.