Fashion

Новий сезон від LUTIKI у сріблі та нових формах

Новий сезон врожаю від LUTIKI вийшов у нових матеріалах та нових формах. Соня Солтес, дизайнерка бренду, випустила бестселлери марки у сріблі. Так, улюблені усіма і найбільш знакові браслет-спіраль, підвіска у формі насінини та каблучка-лого тепер з’явилися у білому металі.

Продовжуючи у колекціях бренду тему садівництва та перетворення звичайних речей у об‘єкт колекціонування, Соня Солтес поповнила лінійку артефактів від LUTIKI і новою прикрасою. Нею стала символічна підвіска у формі зубчика часнику. Дизайнерка знаходить натхнення у садівництві та вирощує овочі на своїй мікрофермі. Щоденник садівництва Солтес викладає в Інстаграм, тож її підписники мають змогу відслідковувати референси до її майбутніх колекцій у режимі реального часу.

“Терапія природою стала для мене відкриттям ще з пандемії. А цього року вона набула для мене ще більш значущих сенсів. Навіть у найбуремніші часи робота на землі приносить мені неабиякий спокій та впевненість, що все жахливе рано чи пізне мине, і життя переможе. Вважаю цей часничок своїм оберегом,“ – говорить дизайнерка.

Срібні прикраси LUTIKI ексклюзивно доступні онлайн на сайті бренду