Fashion

Нова колекція Pre-Fall 2023 KULAKOVSKY – CLEAR HORIZON

CLEAR HORIZON – це колекція про любов до рідного минулого, і про свободу рухатись вперед, до нових горизонтів. Її назва – символічна для Артура Кулаковського, і для його команди, які, починаючи з цього сезону, виходять за рамки сталої концепції бренда і створюють першу повноцінну колекцію не зі шкіри.

Надихаючись рідною Одесою і омиваючим її Чорним морем, Артур Кулаковський переносить на одяг далекі, але не забуті тепло золотого піску і невпинну енергію хвиль; почуття легкості від лагідного подиху морського бризу і свободи, яку несе безкрайній обрій морської блакиті. Ці деталі червоною ниткою проходять крізь усю колекцію – піщані відтінки бежевого в палітрі кольорів, невагомі тканини, що, ніби вітрила, розвіюються від вітру, декоративні елементи у вигляді кіс – алюзія на корабельні канати.

Колекція CLEAR HORIZON – це найбільш романтична, жіночна колекція в історії KULAKOVSKY. Її основа – одяг, який прославляє красу жіночого тіла, ніжно огортає його вигини і підкреслює його форми – топ з драпіруваннями, а також боді з мʼякого трикотажу і невагома сукня-міді, обидва з акцентною складкою на бюстʼє. Є й місце для розслаблених речей, ідеальних для відпочинку: костюму із міксу шовку та ліоцелу з декоративною складкою і сукні-сорочки із тенселю.

Звична для бренда маскулінність знайшла свій вихід в блоці класичних речей. Шорти і брюки зі стрілками, подвійна спідниця-міді із костюмної віскози, а також жилет незвичайного крою – із вшитим всередину бюстʼє і відсутньою боковою частиною якнайліпше відображають любов Кулаковського до поєднання жіночих і чоловічих елементів дизайну.

Традиційно, команда KULAKOVSKY видозмінює вже культові моделі марки. Бестселлер колекції Spring/Summer 2023, шкіряний корсет-бюст’є на ґудзиках цього разу зроблений із більш легкого матеріалу – деніму, а техніка печворку – ручного зшивання клаптиків тканини стала основою для створення брючного костюму, завдяки чому він надзвичайно легкий і дозволяє тілу дихати.

Колекція CLEAR HORIZON. KULAKOVSKY PRE-FALL 2023 відсьогодні доступна на сайті бренда, а також у шоурумі за адресою  м. Київ, вул. Рейтарська 17