Fashion

Katimo Spring/Summer 2023 Main Collection

Новий сезон Кatimo присвячує стихії води. Елемент, який уособлює чистоту, свіжість і плинність, а також потужну силу. При цьому вода має заспокійливий ефект, вона знімає втому, заспокоює, відновлює. І героїня нової колекції Katimo уособлює в собі цю енергію — вона вільна бути різною: бурхливою та непередбачуваною чи спокійною, заколисуючою, вона прокладає собі шлях крізь перепони та обирає власну долю.

На противагу минулим колекціям бренда, які складались із брючних комплектів та об’ємних силуетів, цієї весни ми свідомо робимо ставку на очевидне підкреслення жіночності та чутливості, й представляємо велику кількість різноманітних суконь і спідниць. Легкі, струмуючі, із напівпрозорими деталями з мережива та сітки — вони асоціюються з чистотою води, а особливості крою — вертикальні зборочки, які нагадують хвилі, й ліфи у вигляді перевернутої вісімки — символізують її динаміку та нескінченний рух.

При цьому, Катя Тимошенко продовжує працювати із знаковими для бренду речами і техніками. Так, у новій колекції знову зустрічається фактурний арт-корсет, об’ємні жакети, денім, а також нагадуючий сітку в’язаний светр. Сітка присутня і на аксесуарах — мюлях з прозорими підборами-чарочками, і сумках.

Кольорова палітра також нагадує про водний елемент — м’які, пастельні відтінки, серед яких колір морської піни, блакитний, а також рожевий перламутр, який уособлює ще один символ нової колекції — перлину. Для того, щоб добути цей рідкісний і благородний камінь, слід докласти багато зусиль — підняти його з морського дна й обережно дістати з мушлі. Перлина — це символ зародження нового життя, отриманої завдяки досвіду мудрості, й прихованої істини. Цей мінерал став основою нової капсули Katimo Jewellery — фігурних кольє, намист з мотузок, браслетів та моно-сережек.

katimoclothes.com
Reitarska street, 19a Kyiv, Ukraine