Fashion

Eternal – український бренд зі справжніми, сильними цінностями

Eternal – український бренд зі справжніми, сильними цінностями, який створює витончені базові речі виняткової якості. Бренду притаманні елегантність, жіночність, увага до деталей та строгі геометричні форми. Бренд …..презентував патріотичні футболки з унікальним принтом, який має глибоке значення та своє особливе ім’я.  

Це унікальна ілюстрація ДНК української культури. Поєднання теми миру та наповненості із темою відстоювання себе та вираження сильної позиції українців, які шанують свої традиції, пам’ятають минуле та впевнено будують майбутнє. Ім’я це код генотипу, який присутній в Українців, як у нації. Цей генотип розповсюджений по всьому світу, але особлива його концентрація знаходиться на території Європи. Так само і Українців, можна зустріти будь – де, але корені іх тут, в Україні.

Офіційний партнер благодійного фонду українське майбутнє разом, який спільно відновлює свою країну. Бренд допомагає відбудовувати інфраструктуру, дитячі садочки та школи. Частина грошей, від продажу футболок направляється на відбудову України, яка постраждала внаслідок повномасштабного вторгнення. 

eternalconcept.store