Fashion

CHRISTMAS NIGHT: бренд O.TAJE презентує святкову колекцію для вашої особливої ночі

Ніч, що дарує магію. Ніч, що дарує красу, тепло та очікування чогось чарівного. Щороку вона настає в один і той же час, і щороку для вас — це привід зібратися з найближчими, а для нас — створити одяг, щоб цієї ночі ви випромінювали красу та впевненість. Напередодні новорічних свят бренд O.TAJE презентує дроп CHRISTMAS NIGHT, створений саме для цієї особливої ночі.

Загорнутися в затишний оверсайз-светр та заховатися під ялинкою, розглядаючи подарунки. Або танцювати всю ніч в елегантній максісукні. Якими б ви не планували свої свята, бренд O.TAJE попіклувався, щоб ви знайшли для себе вдалий образ із нової колекції.

“2023-й був складним та кидав нові виклики кожному. Проте всім нам так само хочеться свята, хочеться дива та новорічної казки. Хочеться одну особливу ніч, коли всі рідні — поряд, а бажання — мають здійснюватися. З таким настроєм ми створювали цей новий дроп: водночас дуже затишний та камерно-святковий. Віримо, що речі з нього стануть одним із компонентів, що зроблять вашу святкову ніч такою, якою вона б і мала бути в спокійні часи — красивою та щасливою,” — коментують засновниці бренду Анастасія Оксак та Яна Стеценко.

Основа дропу — якісна трикотажна база. Бренд розширив лінійку светрів, щоб зігрівати вас всю зиму. У дропі представлені лаконічні джемпери з високим коміром, вкорочені моделі, декоровані масивними косами, та подовжені оверсайз-светри.

CHRISTMAS NIGHT неможлива без правильної сукні. Починайте підготовку до свят у комфортній трикотажній міді з високим коміром, а перед самим святкуванням — приміряйте чорну максі з витонченим квадратним декольте та високим розрізом або ж сукню з оголеною лінією плечей. Бренд також розширив лінійку текстильних виробів, додавши до дропу вишукані костюми-двійки зі спідницями та брюками.

Основні кольори дропу — беж, чорний, сірий та молочний. Акцент — яскравий червоний, що традиційно асоціюється з новорічними святами, та глибокий бордо, що шепоче про тиху розкіш та жіночність.

Напередодні свят O.TAJE дарує своїм клієнтам ще більше краси та закликає вірити в магію CHRISTMAS NIGHT: сміливо загадувати бажання, святкувати, незважаючи ні на що, та вірити, що головне бажання — одне на всіх — дуже скоро здійсниться.

Дроп CHRISTMAS NIGHT від O.TAJE доступний на сайті з 1 грудня.