Fashion

Blast Out Studio презентує новий осінній дроп

Бренд Blast Out Studio продовжує вибудовувати стійкий фундамент базового капсульного гардеробу і презентує новий осінній дроп, який команда назвала “емпатичним”.

Під час підготовки колекції, основний акцент був спрямований не на візуальні концепції, а на емоційні стани – відчуття безпеки і затишку та задоволення від комфорту і тактильної насолоди.

“Мудборд нашого «емпатичного дропу» складався із зовсім простих, але дуже теплих эмоційних пінів: кашемірова ковдра, смак какао, повітря осіннього мегаполісу, старенький, зв‘язаний бабусею, светр, модні окуляри, шоколад з корицею, ноутбук з купою цікавих проектів, Стінг у плеєрі і дорога до офісу, куди кожного ранку хочеться повертатись.” – коментує Оксана Вишня, засновниця Blast Out Studio.

Новий дроп Blast Out Studio FW23/24 в першу чергу про відчуття. Основною задачею було створити одяг, в якому почуваєшся ніби в м‘якій ковдрі, але й разом з тим виглядаєш невимушено елегантно. До капсули увійшли айтеми із натуральних преміальних тканин земляних відтінків – оверсайз пальта із вовни альпаки із додаванням кашеміру, мʼякі светри-буклє, лонгслів і джогери з бавовни, а також яскравий statement елемент – вкорочена шуба із штучного хутра. Костюми із розслаблених жакетів та широких штанів, основа ДНК бренда, також виготовлені із 100% шерсті.

Лінійка аксесуарів представлена шкіряними обʼємними чобітками із леопардовим принтом, хутровими капцями, які вироблені із deadstock овчини, puffy клатчем карамельного кольору, а також теплим шарфом із вовни мериноса.
Міксуючи одиниці дропу між собою можна отримати безліч варіацій образів, доречних майже до кожної ситуації: від публічного ділового виступу до затишної вечірки вдома. Гардероб сучасної жінки.

Саме такою жінкою, на думку команди Blast Out, є театральна художниця, авторка та ілюстраторка серііі дитячих книжок «Містер Подушка» Дарʼя Біла, яку бренд запросив стати героїнею і стилістом кампейну – впевнена в собі та в справі свого життя, вона завжди в епіцентрі подій, але при цьому залишає час на відпочинок. Справжній приклад сили та водночас уособлення тендітності та жіночності.

Новий дроп вже доступний на сторінці бренда в Instagram, а також у фізичному магазині за адресою: м. Київ, вул. Ольгинська 6