Fashion, Special projects

Проєкт Guzema Fine Jewelry який присвячений мові, її унікальності та свободі українського народу

Проєкт “МОЇ”  покликаний популяризувати українську мову, розкрити її красу та дослідити важливість рідної мови, як фактору об’єднання українців. 

В рамках “МОЇ” бренд презентує серію відео з українськими літературними та культурними діячами. 

Символом проєкту став підвісок, у якому викарбувано літеру “Ї”. Прикрасу присвячено саме їй, адже “Ї”  існує лише в українській абетці і символічно вважається знаком української свободи. Бренд об’єднує “Ї” кожного українця в спецпроєкті “МОЇ”, щоб звернути увагу на красу та унікальність української мови, її витоки та історію. Щоб підкреслити єднаючу силу української мови для українців. У маніфесті проєкту звучать наступні рядки:

Моя Ї = МОЇ
Мої відчуття. Мої думки. Мої спогади.
Мої слова. Мої символи. Мої люди.

Відео-проєкт “МОЇ” має просвітницьку місію та триватиме декілька місяців за участі українських письменників, громадських діячів та інших видатних особистостей. Тему української мови першою розкрила Джамала під час її підготовки до виступу у Львівському оперному театрі імені Соломії Крушельницької. 

У другому ролику письменниця Любов Якимчук, гуляючи вулицями улюбленого Подолу в Києві, розмірковує над висловом “розставити всі крапки над і” та ділиться тим, яку роль відіграє мова під час роботи над творами. 

У нових відео письменниця, журналістка та сценаристка Ірена Карпа під час приїзду до Києва розмірковує про важливість особистої мовної свободи, а також свободи країни. А українська журналістка та культурна менеджерка Богдана Неборак, у свою чергу, на фоні Карпатських гір розбирає, як ми ставимось до рідної мови і як вона впливає на об’єднання українців. 

“Мова для мене — це не просто інструмент спілкування, це дещо глибше. Мені  подобається, як звучить мій голос і тембр українською. Я відчуваю себе більш лагідною і жіночною, коли говорю рідною мовою. Крім усього, моя улюблена поезія — це твори, написані українською. Я вважаю, що вони дійсно особливі, вони можуть смикнути за найтонші струни душі”, — розповідає про свою любов до творів українською дизайнерка Валерія Гузема

Відео опубліковані на Instagram сторінці бренду.

Прикраси можна придбати у бутику та на сайті Guzema Fine Jewelry.