Life style

Пробудження спогадів в новій колекції свічок INRO

Один ненав’язливий аромат здатен закарбуватися в пам’яті, асоціюватися з певним моментом та навіть через роки випадково нагадати про себе. Ті самі парфуми, які причарували на першому побаченні, пиріг у бабусі в селі, свіжоспечений хліб чи запах асфальту після дощу можуть з легкістю перенести в минуле. 

Цей феномен назвали на честь Марселя Пруста, який в циклі «У пошуках утраченого часу» вперше пов’язав спогади з ароматами. В новій колекції свічок парфумерно-косметичний бренд INRO експериментує з особливостями ольфакторної пам’яті. Одні аромати здатні збадьорити та підняти настрій, а інші допомагають поринути в приємну ностальгію.    

  

Виразні вишневі ноти свічки SWEET CHERRY, які нагадують пряний конфітюр, не залишить байдужим жодного ласуна. Теплий аромат розкривається смачними фруктово-ягідними нотами, до яких додається солодка ваніль та амбра. В середніх нотах можна відчути цитруси, ваніль та конвалію.

SALTED CARAMEL — свічка з ніжно-солодким і трішки солоним ароматом карамелі, який здатен повернути нас у безтурботне дитинство. Він має заспокійливий та розслабляючий ефект, покращує настрій і дарує відчуття затишку. Проте варто бути обережними, адже ноти карамелі, кави, випічки та ванілі можуть неабияк збуджувати апетит.

Окрасою затишного зимового вечора біля каміна стане свічка SPICED PUMPKIN. Вона наповнить простір ароматом свіжоспеченого гарбузового пирога із сумішшю прянощів.

Створюйте нові ароматичні асоціації або пригадуйте улюблені та вже знайомі аромати на сайті INRO

 Comments are closed.