Life style

Прем‘єра кліпу ХАС feat СХОЖА “Не продам” 

ХАС презентував відео про страшне сьогодення українців

Пісня “Не продам” в дуеті зі співачкою Схожа є фокус-треком нового альбому ХАСа під назвою “0322”, реліз якого відбувся 13 січня.

Відеороботу було відзнято в Києві наприкінці листопада 2022 року під керівництвом молодого режисера Сашка Хоменка. В той час, коли почалися часті відключення електроенергії після обстрілів росіянами критичної інфраструктури.

Тож декорації для частини кадрів довго вигадувати не довелося, свічки замінили частину освітлення і заодно додали потрібної атмосфери. Також зйомки відбувалися на вулицях Києва та в приміщенні Національної бібліотеки імені Вернадського.

“Ми живемо в такий час, що кожного дня може статися що завгодно. “Не продам” про те, що які б не були втрати в житті, завжди треба розуміти і поважати свої принципи! Не зраджувати собі! Не продавати себе! Цей дует є найщирішою піснею в цьому альбомі, де вперше за багато років, мені не було соромно трохи розкрити душу! Коли ми познайомилися зі Схожою, я відразу зрозумів, що нам є що сказати разом у творчості! Бо те, що вона створює – дуже справжнє і щире. І коли ми почали працювати разом на студії, то я в цьому тільки впевнився!”, – ділиться емоціями ХАС щодо створення фокус-треку “Не продам”.

“Пісня «Не продам» була написана на початку повномасштабного вторгнення у лютому, 2022 року. Від себе я вклала у цю пісню любов та приналежність моєї душі до місця, де я виросла. До країни, у якій хочу жити і будувати майбутнє. «Не продам» це пісня про любов і вдячність, про силу єдності і про те, що ми будемо стояти до кінця. Коли ми закінчили роботу над треком, а згодом і зняли відео, то я відчула “мурашки”. Бо вийшло саме так, що ми вклали в цю роботу та сподіваємося донести до всіх. Нашу спільну пісню з Хасом я присвячую своїм старшим братам, яких я дуже чекаю вдома”, – додає Схожа про спільну пісню.

Як пояснює ХАС, 0322 – це старий телефонний код міста Львів. Саме з рідним містом артиста пов’язані всі спогади про юність – на вулицях міста Лева ХАС сформувався як особистість та як артист.

Фокус-трек “Не продам” вже потрапив до головного плей-листа “Новинки щоп’ятниці” стрімінгу Spotify. Також фото ХАСа стало обкладинкою плей-листа “Свіжий реп” на Spotify. В той же час лонгплей “0322” всього за добу посів 2-гу сходинку серед альбомів в чарті iTunes.

Альбом ХАСа “0322” на стрімінгах