Life style

Нове дихання української електронної музики: проєкт groundzer0 презентують танцювальний трек “Dreams”

Новий український проєкт у жанрі електронної танцювальної музики groundzer0 презентує свіжий трек “Dreams”. Амбітні музиканти Олександр та Артем відкривають для українців своє бачення хаус-музики і планують підкорити західний світ.

“Цей трек ми написали з використанням пісні швейцарського гурту Kadebostany – “Early morning dream”. Якось сиділи з Сашком на кухні, слухали різні старі треки і я згадав як їздив у Іспанію і почув там пісню, яка мені дуже сподобалась “Early morning dream” від Kadebostany. Ми з Сашком її переслухали і зрозуміли, що це те, що нам треба. Та взагалі, наша з Олександром співпраця почалася із реміксу на одну з українських пісень, а саме “Жовтий Князь” Chekson & Схожа”, – каже Артем.

“До речі, ми і познайомилися досить цікаво. Артем пише музику для мого друга Murt Burner і ось так ми зустрілись. Потім спробували зробити щось разом і нам сподобалося. Виявилося, що в нас спільне бачення розвитку – писати хаус-музику для західного ринку. Отак швидко і спонтанно ми почали разом працювати”, – зізнається Олександр.

За два місяці існування проєкту groundzer0 Артем і Олександр написали девʼять треків. Наразі хлопці працюють над мастерингом і доводять музику до необхідного звучання, аби якомога швидше випустити ще кілька якісних треків.

“Ми вирішили приділити більше часу мастерингу і навіть звернулись до одного відомого професіонала з Вірменії. Беремо в нього уроки, адже завжди є куди рости.
Поки що ми будемо фокусуватися на синглах, без альбомів. Проте, можливо у майбутньому випустимо і платівку”, – каже Олександр.

Для Олександра проєкт groundzer0 став першим серйозним кроком у напрямку музичної діяльності. Артем в музиці вже чотири роки. За цей час він пройшов шлях від аранжувальника на студії до діджея. Випустив кілька треків та написав музику для короткометражних фільмів. Однак їх обʼєднала любов до електронної музики.

“Наша українська техно-музика дійсно потужна. Також транс досить непогано розвинений. Щодо інших жанрів, то нам є куди рости. Хаус – найпопулярніший у світі жанр електронної музики і ми мріємо розвивати його і представляти Україну зі своїм саундом на міжнародних фестивалях”, – говорять хлопці.

Трек від groundzer0 “Dreams” вже можна почути на цифрових музичних платформах України.