Life style

Молодіжний бенд 7TEEN’S презентував новий кліп «Тримаю»

Фіналісти «Співають всі», молодіжний гурт 7TEEN’S презентує нову композицію «Тримаю». За словами бенду, перші рядки пісні прийшли учасникам вночі після час гастролей. Наразі колектив працює в оновленому складі: з попереднього, до якого входять вісім вокалістів та вокалісток, залишилось тільки п’ять.

«Тримаю» була написана вночі в автобусі, коли ми повертались додому з концерту. Вийшло дуже раптово і справді «на емоціях». Це той випадок, коли накриває колективна хвиля. Під рукою опинився телефон з нотатками, через декілька хвилин ми написали першочерговий, сирий текст пісні. Приїхавши додому в рідний Івано-Франківськ, наступного дня Саша, Віталік та Денис уже сиділи на студії та допрацьовували результат цього натхнення. Ось так з’явилась ця пісня», – розповіли учасники колективу.

Нова композиція особлива тим, що кожний слухач може почути в ній свій підтекст: для когось це трек про перше справжнє кохання, а для когось – про розлуку.

У відеороботі на пісню «Тримай», 7TEEN’S зробили ставку на мінімалізм, обравши локацією старі під’їзди в одному з районів рідного Івано-Франківська. Як говорять молоді виконавці, подібні будівлі притаманні польській та австрійській архітектурі й наразі їх у регіоні збереглось доволі мало. Кожний з учасників виступає у відео «Тримай» оповідачем, розповідаючи власну частину цієї музичної історії.

Відео

Музиканти вже мають за спиною успіх хіта AUMG (А у моїй голові), який набрав десятки тисяч відео у TikTok та наблизив їх ще на крок до великої популярності. Проте сподіваються і на успіх нової композиції. Окрім того, вони готові на несподівані витівки у разі, якщо пісня дійсно стане хітом.

«Якщо цей трек буде за популярністю таким, як мінімум AUMG, я побіжу у нижній білизні по «Стометрівці» (Центральна вулиця Івано-Франківська, – ред). І зі мною ще будуть бігти Ілля, Саша і Родін», – зізнався учасник гурту Віталій Саврук в одному з нових відео гурту у TikTok.

Відео

У коментарях до ролика фанати зазначали, що запам’ятали обіцянку і обов’язково нагадають про неї музикантам.