Life style

Кутаси і рюші у новому дропі від OSELYA HOME&GARDEN

Ще Альберт Камю писав, що осінь – це друга весна, коли кожен листочок – квітка. Так і осінній настрій – теж трохи квітчастий у OSELYA. Кутаси – типові для гуцульських строів, прикрасили край скатертин і аксесуарів у осінньому дропі. Теплі, душевні кольори, м‘які приємні тканини, відчуття затишку, спогади по ще недавнє літо і вже очікування наступного.

Я завжди кажу «одягнути стіл» – бо вбрання для себе і вбрання для оселі одинаково важливі. У першому вас бачать люди у соціумі, друге – робиться для власного задоволення, щоб око милувалося і сім‘я раділа, щоб гості збирались за затишним столом і дотик до нього був приємним. Ми усі перейшли з екстравертивного світу у більш інтравертивний – під час війни та пандеміі більше цінуємо домашній затишок, тепло дому, радість спілкування, душевних посиденьок, частіше турбуємося про родину, частіше дзвонимо батькам», – каже засновниця бренду Ірина Ковальчук, що відома своіми вечірками.

Будь-яку скатертину з колекцій OSELYA можна використовувати на будь-яку форму столу. Кругла пасує на прямокутний і квадратний. Квадратна скатертина – на круглий і на прямокутний теж. Якщо вас тільки двоє – а стіл великий – задрапіруйте одну частину столу, залишаючи місце для двох. Не бійтеся експериментувати і міксувати по пару скатертин на одному столі.

Гарно, коли ніжки столу прикриті хоча б на 3/4 довжини, а ідеальна скатертина, на думку бренду – до підлоги.

А ще краще – 2 скатертини на столі одразу. Одна – нижня, до підлоги, яка створює тло для другої – верхньої, іі можна міксувати, змінювати. Майже всі скатертини між собою міксуються.

Постеліть хоч одну скатертину на стіл і побачите як зміниться вся кімната

https://instagram.com/oselyahomeandgarden?igshid=YmMyMTA2M2Y=

You may also like

Comments are closed.

More in:Life style