Life style

DOLCE&GABBANA CASA ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВИЙ ТРІУМФ МИСТЕЦТВА ТА ІТАЛІЙСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Dolce&Gabbana Casa: чудова колекція інтер’єрів, що доводить, що предмети для дому – це те, що робить будинок затишним. Орієнтуючись на багату майстерність, традиційну спадщину та узбережжя Південної Італії, кожен предмет збере серце Середземномор’я в вашому домі. Представлена в Венеції Доменіко Дольче та Стефано Габбана в 2021 році, DGCasa – це “природне продовження світу Dolce&Gabbana” в інтимність повсякденного життя. Від ручного плавленого скла Мурано до м’яких декорів, натхнених сицилійським фольклором, кожен дизайн запрошує “Fatto a Mano” (ручна робота) етику бренду в предмети для дому, які ви будете сховувати на роки.

Dolce&Gabbana Casa, домашня лінія всесвітньо відомого модного бренду Dolce&Gabbana, з гордістю презентує випуск своєї нової преміальної колекції предметів інтер’єру та аксесуарів. Ця довгоочікувана колекція є квінтесенцією витонченої елегантності, розкоші та безсмертної привабливості, які характерні для ДНК бренду.

Колекція Dolce&Gabbana Casa є унікальним еклектичним поєднанням технологічних інновацій, декоративного вишукання та багаторічного досвіду дизайнерів, що являють собою самобутність Dolce&Gabbana. Кожен предмет колекції є свідченням прихильності бренду до безперервного розширення меж та переосмислення естетичних норм, де об’єкти домашнього простору стають відображенням індивідуальності своїх власників.

“Нова колекція Dolce&Gabbana Casa є апогеєм нашої пристрасті до італійської культурної спадщини та майстерності, – сказали Доменіко Дольче та Стефано Габбана. – Кожен виріб є витвором мистецтва, створеним у Італії з використанням autentici метод и унікальних матеріалів, що робить його по-справжньому унікальним”.

Окремої уваги заслуговує дизайн колекцій Dreaming та Verde Maiolica, які віддають належне італійській традиції ремесел та культурним кодам ДНК Dolce&Gabbana. Ці нові лінії приєднуються до вже культових Carretto Siciliano, Blu Mediterraneo, Leopardo, Zebra, DG Logo та ексклюзивної колекції Oro24K.

Окрім меблів та декоративних елементів, Dolce&Gabbana Casa також представляє лінію посуду, текстилю, пледи, ароматизованих свічок, які забезпечують олфакторне занурення в багатство середземноморського ландшафту. Ароматичні композиції переплітають свіжість цитрусових та тепло спецій, викликаючи ностальгію та пробуджуючи відчуття.

Справжньою гордістю серед асортименту свічок є витвір з ароматом сицилійського нероли та лимону – суміші квіткових та цитрусових нот, що уособлюють середземноморське життя. Декорована орнаментом, натхненним традиційними керамічними виробами maiolica, кожна порцелянова підставка для свічки поєднує чистоту білого та глибину синього кольору, перегукуючись з південноіталійською атмосферою.

“Ця нова колекція втілює істинний дух італійського стилю життя, де вишуканість поєднується зі сміливістю, а традиції підносяться до нових вершин сучасності, – пояснюють Доменіко Дольче та Стефано Габбана. – Це не просто меблі та декор – це спосіб життя”.

Колекція Dolce&Gabbana Casa 20ХХ є черговим доказом багаторічної прихильності бренду до майстерності, інновацій та неперевершеної розкоші в усіх своїх творіннях. Чудова новина для шанувальників італійського бренду та всіх цінителів витонченого дизайну.

Про Dolce&Gabbana Casa:
Dolce&Gabbana Casa є домашнім підрозділом всесвітньо відомого італійського модного дому Dolce&Gabbana. Фокусуючись на італійській майстерності та неординарному дизайні, Dolce&Gabbana Casa переносить дух модного бренду у світ інтер’єрів, пропонуючи елегантні та виразні інтер’єрні рішення преміум-класу. Асортимент включає розкішні меблі, декоративні елементи, текстиль, світильники, аксесуари та все необхідне для створення ексклюзивних помешкань в італійському стилі.

kameron.ua