Life style

Барахолка Rikky Hype: благодійна подія на блошиному ринку Києва

15 червня бренд одягу та білизни Rikky Hype організовує благодійний розпродаж унікальних речей бренду з минулих колекцій, що мають незначний та непомітний брак та бестселерів на легендарному блошиному ринку в Києві.

Марка будує власну “точку” на барахолці біля ст. метро Почайна у столиці, щоб згадати молоді літа, реалізувати популярні речі та речі з браком заради збору коштів задля забезпечення 56-ої та 92-ої бригад, яких бренд підтримує на постійній основі.

“Ми — перший український бренд, що колаборується з трушною колоритною барахолкою, бо ми хочемо, щоб ви згадали про справжність, про наші витоки, про виходи на ринок з бабунею по вихідних. Про таку близьку атмосферу з дитинства: яскраві характерні продавці; примірка речей на коврику на вулиці; ретро-знахідки; касети з фільмами; талант торгуватися; хот-доги, кукурудза і кава «3 в 1»”, — заявляє команда.

Рівно на один день Rikky Hype розмістить спеціально розроблену зону з товарами та активностями прямо посеред вулиці між місцями, закріпленими за реальними постійними продавцями ринку. А запрошення на подію марки записав електрик бренду.

Ідея проєкту народилася під час поїздки на стихійну барахолку і чуток про її можливе закриття. Бренд вважає дуже важливим популяризувати подібні історичні місця, дарувати їм увагу та допомагати віковим продавцям. Барахолка на Почайній дійсно є видатною для столиці та України загалом, а бабусі й дідусі зі своїми скарбами потребують підтримки.

Барахолка від Rikky Hype проходитиме 15 червня, з 10 до 20

Київ, вул. Вербова, 19 (середина барахолки)

Rikky Hype — український бренд спортивного одягу та білизни.
Бренд з перших днів війни займається волонтерською діяльністю, і на початку вторгнення навіть призупиняв роботу для повноцінної допомоги армії. Щомісяця проєкт донатить на Сили оборони близько мільйона гривень.