Health|beauty

U nail care – новий найбільший моносалон манікюру та педикюру в Європі

U nail care – новий найбільший моносалон манікюру та педикюру в Європі. Ми вдосконалюємось у деталях, тому не розмінюємося на компроміси, а концентруємось на головному. Впевнені, що манікюр – це набагато більше, ніж форма та полірування, адже насправді це про кохання та турботу до себе, про сміливі рішення та індивідуальність, про бажання експериментувати, але при цьому залишатися собою, про створення своїх особливих ритуалів.

Ми цінуємо твій час, адже точно знаємо, як складно знайти вільну годину для себе в бурхливому вирі поточних завдань та дедлайнів. Саме тому продумали простір U nail care так, щоб цей короткий час став для тебе особливим. Опинившись у зручному кріслі забуваєш про рутинні справи, а в супроводі чашки кави або бульбашок ігристого миттєво поринаєш у заслужений релакс.

Вважаємо, що інтер’єр особливо важливий для повної гармонії, тому використовували для його створення виключно натуральне каміння, дерево та текстиль, а м’яке світло розташували так, щоб тебе нічого не відволікало від суті. Ну, а якщо захочеш сховатись від усього світу – наші три окремі кабінети завжди готові взяти це на себе. Щоб твій метч з U nail care відбувся безапеляційно, доповнили простір надихаючими картинами Соні Морозюк.

Особливо ретельно ставимось до безпеки та гігієни, тому в центрі зали розташували скляну зону стерилізації інструментів, щоб між нами не залишалося недомовок. Щоб втілити у реальність будь-які твої творчі ідеї, зібрали у нашій колекції більше 400 кольорів та текстур. Використовуємо не тільки класичне покриття гель-лаком, але також запропонуємо альтернативні варіанти, включаючи веганське. Готуй найсміливіші експерименти, тому що нашим нейл-арт майстрам під силу будь-який задум.

Для твоїх ніжок теж приготували особливий ритуал релаксу – професійні педикюрні крісла з гідромасажем, а кваліфікований подолог допоможе підібрати необхідну процедуру, яка позбавить тебе дискомфорту.

Кожна деталь та будь-який акцент у U nail care створені не випадково. Ми концентруємось тільки на кращому, щоб досягти ідеалу. Твоя рутина догляду за собою трансформується в улюблений ритуал релаксу, усамітнення та любові до себе. Чекаємо на тебе! І захопи свого чотирилапого друга, адже ми так любимо пухнастиків.

ул. Михаила Драгомирова, 12 Kyiv, Ukraine

https://instagram.com/u.nail.care?igshid=YmMyMTA2M2Y=