Fashion

Вечірня капсула від Blast Out Studio

Нова вечірня капсула від Blast Out Studio спонукає “святкувати життя” не дивлячись на складнощі, і підкреслює справжню вроду, яка, за думкою команди бренду проявляється у внутрішній впевненості та яскравій індивідуальності.

В капсулі представлені комфортні, проте в той же час вишукані образи: шовковий сет із легкого топу та штанів-палаццо, що доповнюється вкороченим двобортним пальтом; блискуча трикотажна максі-сукня з коміром-стійкою; розслаблений піжамний комплект, який можна як носити окремо, так й інтегрувати в повсякденні образи, а також широкі джинси в новому кольорі. Звичайно, вже класичні для бренду костюми, наявні і в новому святковому варіанті – двобортний жакет із підплічниками поєднується із кюлотами, а оверсайз-жакет врівноважує яскравий сет із кроп-топу та джогерів.

Кожен елемент капсули витриманий у лаконічній кольоровій гамі з благородного червоного та стриманого чорного, а вишуканості і святковості одягу надають текстури: мʼяка вовна, тендітний шовк, структуровані костюмні тканини, та яскраві лелітки. Дотримуючись концепції базового капсульного гардеробу, команда Blast Out Studio підкреслює жіночу вроду класичними, елегантними, позачасовими силуетами без показної сексуальності і відвертості.

Святкова капсула від Blast Out Studio – це історія, яка розкривається через одяг: який би образ ви не обрали, ви будете відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації: чи то на корпоративі, чи то під час романтичного святкування, чи то під час теплого сімейного свята.