Fashion

Українські ювелірні бренди представлять на відомій міжнародній виставці GemGeneve у Швейцарії

Прикраси українських ювелірних брендів будуть представлені на всесвітньо відомий ювелірній виставці GemGeneve, що відбудеться у Женеві 3 – 6 листопада 2022 року.

Презентація відбудеться в рамках проєкту Strong & Precious, метою якого є популяризація українського ювелірного мистецтва на міжнародній арені. Зазначимо, що українська ювелірна експозиція буде представлена на виставці вже вдруге. Перша проходила у травні 2022 року і мала неабиякий успіх.

“Популяризація української культури – кіно, живпоис, музика, література чи ювелірне мистецтво – це наш обов’язок сьогодні. Ми прагнемо, щоб через призму нашої дійсно яскравої культурної традиції впізнавали та бачили і нас самих. Наша перша виставка мала справжній успіх, і я не маю жодних сумнівів, що і цього разу вимогливі та професійні відвідувачі гідно оцінять наших ювелірних митців”, – Ольга Олексенко,
куратор проєкту Strong & Precious, ювелірний експерт, колекціонер.

“Українське ювелірне мистецтво має дійсно глибокі корені, і кожен етап його розвитку – від давнини до сучасності – заслуговує на уважне вивчення. Ми докладаємо максимум зусиль аби зробити цю виставку такою, що здивує іноземну публіку своєю неординарністю та запам’ятається надовго”, – Наталія Кіетіене – куратор проєкту, експерт з маркетингових комунікацій ювелірних брендів.

Ювелірні бренди, що будуть представлені на виставці: NOMIS, Inesa Kovalova, BEVZA, Rockah.brand, Sergey Zhernov Art & Jewelry, Drutis Jewellery, GUNIA, Julie Kleom.

GemGeneve – престижна міжнародна ювелірна виставка, яка збирає відомих журналістів, колекціонерів та поціновувачів ювелірних прикрас.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: m.kommunications@gmail.com