Fashion

Нові правила гри: AMG представляють FW`23

 Осіння селекція AMG змінює правила. Нова українська героїня, представлена у FW`23, тепер мислить іншими наративами. Незмінно легка у своїй жіночності, вона більше не бачить це своєю єдиною силою. Сміливість та наполегливість, патерни, властиві сьогодні кожній з нас, акцентовані в колекції у вигляді рівних ліній, приглушених кольорів та геометричних фото-композицій.

І хоча, есенціалізм глибокої жіночої природи завжди плив по жилах бренду, цього сезону дизайнерка вклала в нього інші сенси — дівчина AMG представляє сьогодні кожну українку, проводячи глядача по карті наших внутрішніх станів, що перманентно змінюються протягом війни.

Кожна з восьми суконь у колекції має свої риси і продуману адаптивність до різних сценаріїв. Наприклад, монотонна трикотажна боді-сукня з рукавами у вигляді рукавичок представлена у двох варіаціях: міні та максі. Перше – kind reminder про ДНК бренду – витончена сексуальність; друге — реальність буднів, коли щодня ставиш питання «А що доречно?» і несподівано переосмислюєш свої фемінні переконання.

Та все ж таки, ця колекція — про присутність. Про проживання нашого зараз таким, яким воно є. На підтвердження цього, дизайнер доповнює селекцію сукнею бюстьє у довжині міді та акцентним топом, зухвалим сетом у вигляді шкіряного топу та міні спідниці, білим міні із щільного трикотажу з розкльошеними рукавами та прямою сукнею з костюмного трикотажу, доповненного акцентом у вигляді шлейфу з тюлі, закріпленого позаду. Залишатися різними у своїх виборах – це наповнює нас життям.

Вже традиційно, до колекції увійшли сьюти — цього разу, у більш лаконічному виконанні. Наприклад, костюм-двійка з вовни з домішкою трикотажу сміливо повторює крій свого чоловічого аналога, а костюмний сет з топу з опущеним верхом і брюк-кльош нехай і залишається фемінним, виглядає кидкішим, ніж міг би його попередник у минулих колекціях.

Палітра кольорів продовжує емоції, в яких ми проживаємо своє «сьогодні»: це чорний, глибокий синій, світло і темно-графітові, а також білі кольори. У цю ж колірну лінійку закладено новий дроп благодійних поло з вишитою картою України поверх, кошти від продажу яких, як і раніше, вирушають на порятунок потерпілим від військових дій російських окупантів дітям.

www.amgbrand.com

13, Velyka Zhytomyrska street, office 1 Kyiv, Ukraine

 

 

 

You may also like

Comments are closed.

More in:Fashion