Fashion

Нова колекція Bagllet

В цьому сезоні команда бренда Bagllet надихається відчуттям свободи і можливістю рухатись вперед без обмежень — сміливо і натхненно. Відчувати пульсуючий ритм, відчувати життя сповна — орієнтир. Внутрішня свобода — основний компас.

“Ми бачимо цю свободу чи не в кожному перехожому, читаємо в очах цю спрагу до життя, це бажання діяти та творити. Цією неймовірною енергією насичене все навколо.”— коментує команда Bagllet

Натхненні цією енергією та людьми, що її випромінюють, Bagllet створили три нові моделі аксесуарів.

Взявши за основу бестселер коллекції Unique, сумку B117, дизайн-команда бренда презентує її логічне продовження — BG129. Улюблена форма, регульований ремінець та маленька деталь, яка встигла завоювати багатьох — невеличка зовнішня кишенька. За чіткий сформований вигляд відповідають якісні матеріали, продуманий дизайн, а також підкладка та дублюючі матеріали.

BG129 mini — нова BG129 у невеликому форматі. Всі переваги BG129 збережені, до найменшої деталі, а міні-розмір робить її ідеальною як для прогулянок, так і для особливих подій. Твоя лаконічна та стильна база для різноманітних образів.

Абсолютно новим аксесуаром в модельному ряді Bagllet стала сумка BG128. Трапецієвидна форма, доповнена плавними лініями, що створюють нове прочитання. Підкладка та дублюючі матеріали надають структурованого вигляду. Коротка комфортна ручка, ідеальний розмір та місткість. Справжня ода лаконічності.

Нові форми, нові деталі, незмінне відчуття “своїх” аксесуарів, які не затьмарюють, а доповнюють і розкривають нові грані.