Fashion

НОВА ЕКСПЕДИЦІЯ З PUMA x P.A.M.

Стрітстайл бренд P.A.M. і PUMA знову об’єдналися у новому сезоні. Та створили колекцію, яка розмиває межі між вуличним одягом та одягом для активного відпочинку. Головний акцент був зроблений на функціональності та турботі про навколишнє середовище.

До колаборації увійшли 20 різних стилів – флісові куртки, светри, футболки та худі. Її доповненням стали різноманітні аксесуари – набір сумок для пляшок, рюкзаки та нова колекція взуття, що включає класичні кросівки, кросівки для бігу та сабо. Кожен колір: фіолетовий, лавандовий, зелений і мідний – асоціюється з одним із аспектів навколишнього середовища – високими деревами, дикою природою чи нічним небом.

Колаборація знаменує початок глобального проєкту – P.A.M. x PUMA x BIOVERSE, який започатковано з метою захисту диких місць на планеті, що перебувають під загрозою зникнення, і саме вони стали основним натхненням для створення колекції.

Лінійка PUMA x P.A.M. з’явиться у продажі з 6 Травня 2023 року у мережі фірмових магазинів PUMA та магазинів партнерів бренду, а також на офіційному сайті PUMA Ukraine.

Puma – один з провідних світових спортивних брендів із розробки, створення, просування на ринку й продажу взуття, одягу та аксесуарів. Понад 75 років Puma створює стрімкий стиль у своїй продукції для найшвидших атлетів на планеті. Puma пропонує товари для тренувань або повсякденного носіння в таких категоріях, як футбол, біг, баскетбол, фітнес, гольф і автоспорт. Компанія укладає перспективні партнерства з відомими брендами, збагачуючи світ спорту інноваціями та створюючи динамічний дизайн своєї продукції. Puma Group володіє брендами Puma, Cobra Golf і Stitchd. Компанія поширює свою продукцію більш ніж у 120 країнах і налічує понад 14 000 співробітників в усьому світі. Її штаб-квартира знаходиться в німецькому місті Герцогенаурах.

Comments are closed.