Fashion

Love is not dead: символічний дроп бренду german до Дня всіх закоханих

Напередодні Дня всіх закоханих український бренд german презентує символічний дроп речей, котрі стали продовженням попередньої базової колекції Core. Комфортні речі на щодень, але у впізнаваній стилістиці бренду. Темою святкового дропу став пекучий пломінкий вогонь, який може як обпікати та спалювати, так і дарувати приємне тепло та світло.

Невелика колекція складається з унісекс речей — лонгсліву, худі, анораку тедді та двосторонньої жилетки. Бавовняні лонгсліви та худі прикрасили сліди від полумʼя, зображення сердець, що палають та напис «Love is not dead». Полумʼя стало символом сили кохання в цьому дропі.

Окрім власного дропу речей german обʼєдналися з іншими українськими брендами, щоб запропонувати аудиторії зібрати найкращі подарунки для себе чи коханої людини в одному місці. На період свята на сайті бренду будуть представлені силіконові свічки у формі серця бренду Come a Casa, три види срібних сережок від Broq, підвіс з половинками сердець Chego, шкіряні та металеві кейси для запальничок бренду Sych, два види сережок (хрест і сердечко) і підвіс зернятко від Gush, кольорові свічки Sabi, сети кремів для рук на карабіні від Crumb та тліючий парфумований папір Odeur 1885.

Дроп речей та повний селект подарунків вже можна роздивитися на сайті