Fashion

Dance like everyone’s watching: SAYYA reveals the SS24 collection

У релізі SS24 SAYYA, залишаючись вірною своєму стилю, знайшла натхнення у творах художника Девіда Хокні. Яскраві кольорові палітри, які можна побачити на його полотнах, стали джерелом насичених відтінків колекції.

Художник керувався принципом “різні ракурси і точки зору на об’єкт”, і саме цей підхід знайшов своє відображення в дизайні бренду Люби Макаренко. Натхненна тим, як сам Хокні переосмислив танець Матісса, дизайнерка обрала матеріали, що підкреслюють повітряні, хвилясті та м’які, немов у танці текстури. В основі обрані мереживо, в’язка кроше і летюче пір’я, які доповнюють рух і додають витонченості.

Як у 60-х, коли художники експериментували і намагалися залучити глядача до своїх творів, SAYYA також прагне привернути глядача до образу дівчини SAYYA, адже одяг немов оживає і танцює.

У колекції представлені костюми трійки, що вже стали бестселерами бренду. Флористичні принти з анімалістичними нотами знайшли своє місце в струмливих сукнях, костюмах і аксесуарах, включно з панамою і Максі Шопером.

Справжнім яскравим акцентом стала сукня “Христя”, прикрашена в’язаною хризантемою, створеною руками вправних майстрів. Колекція розділена на блоки, кожен з яких названий за кольором і текстурою, нагадуючи про літні смаки й аромати – “Pearl sorbet, Banana frappe, Lime punch, Chocolate, Flower pool, Radiant Red and Pink mood” .

Основоположним кольором колекції став шоколадний відтінок, який, на думку SAYYA, буде неодмінно кольором майбутнього сезону. Цей відтінок ідеально поєднується з яскравими кольорами лайма, рожевого, фіалки та жовтого, створюючи гармонійні образи колорблоку, розкриваючи яскравий смак весни.

Зйомку лукбуку SAYYA бачила втілення яскравими сонячними враженнями, щоб передати повний спектр емоцій танцюючого вайбу та надихнути своїх прихильників позитивним настроєм. Вибір локації впав на прекрасні простори Барселони, щоб створити неповторний атмосферний фон. Для нашого бренду було важливо, щоб уся команда була українською, тому це окремий челендж який пройшла SS24.

Під час Тижня моди у Парижі дизайнерка представляла бренд SAYYA міжнародній аудиторії, що спричинило знайомство з моделлю українського агентства @girlsgirls_mgmt, Айданою. Це стало вирішальним кроком у формуванні команди професіоналів. Також варто відзначити, що модель довелося перевезти з Парижу до Барселони, щоб втілити всю картину бачення лукбуку SS24