Fashion

Anna October x J.Crew презентують спільну колекцію

Українська дизайнерка Anna October створила колекцію в колаборації з культовим американським брендом J.Crew

Колаборація Anna October та J.Crew – це посібник зі святкування життя, жіночності, чуттєвості та впевненості. Колекція пронизана трошки кінематографічним баченням світу, який дизайнерка називає “casual drama”. Головна героїня є водночас і режисеркою, і акторкою свого життя, що одягає сукню і робить себе, як і все навколо себе особливим.

Колаборація є одою великій спадщині J.Crew, що на цей раз була переосмислена українською дизайнеркою Anna October. В першу чергу, Анна тримала в уяві “жінку J.Crew” – її знають, люблять та прагнуть бути на неї схожими. Одночасно розкриваючи її чесність та заземленість, Анна додала їй свій брендовий почерк “date-ready”, що легко читається у сукнях з елементами нижньої білизни. Яскравими елементами колекції стали довгі, тонкі бретелі та фігурна тасьма, бюстгалтерні деталі та відкриті плечі – улюблене місце для поцілунків. В затишних светрах, що є частиною спадщини J.Crew, Anna October використала елементи техніки печворк.

Що стосується матеріалів, то основою стали кашемір та сатин. Найдрібніші шви та деталі були прискіпливо виконані з головною метою – зробити одяг, який стане улюбленим та таким, що довго служить своїй власниці. Всі елементи колекції вишукані, проте легко комбінуються та стилізуються. Одягайте молочну кашемірову максі-сукню, щоб спокійно попити чай вдома, або ж повністю розкривайте її святковість за допомогою вінтажних прикрас – все залежить від вашого настрою. Anna October x J.Crew – це запрошення на побачення з собою, друзями чи містом.

Кампейн колаборації відображає звичні вечорниці з Anna October Ladies: бешкетування, переодягання та позування перед камерою, і звичайно ошатний домашній декор. В головних ролях – сама Анна та її подруги.

Колаборація Anna October та J.Crew досліджує світогляд “casual drama” у своїй апогейній формі. Як зізнається Анна, вона сама є втіленням “casual drama”. Кінематографічна романтизація гардеробу допоможе і вам пронести цей настрій протягом дня. Витончені силуети бренду Anna October, що органічно зливаються з образом сучасної та сміливої героїні J.Crew – є зізнанням в любові до краси та унікальності жінки.

За допомогою цієї колаборації, українська дизайнерка прагне підвищити обізнаність про потребу в підтримці людей та тварин, які постраждали від російського вторгнення. Анна запрошує долучитися та зробити свій вклад у допомозі тим, хто її потребує, через застосунок Donut. Застосунок робить процес переводу коштів в перевірені фонди легким та ефективним, тож кожен зможе зробити свій внесок.