Українські бренди Eternal та Shmelevsky представили новийпогляд на стилізацію популярних моделей своїх колекцій. Кожен із запропонованих образів покликаний підкреслитихарактер та індивідуальність за допомогою бездоганногокрою, оригінальних форм, незвичайних фактур і самобутніхдеталей.

Eternal створює одяг з особливою увагою до деталей та якості. Для бренду характерні натуральні тканини, класичнікольори, простi та строгi геометричні форми, актуальні поза часом. Назва бренду, що в перекладі означає «вічний» вiдображає один з ключових принципiв, покладених в йогооснову.

В центрі колекцій Eternal — костюм, як своєрідний синонімсвободи, в якому почуваєшся комфортно, сміливо та впевненено.

«Костюм — доволі універсальний елемент гардероба, що є базою для безлічі різноманітних поєднань. Але, треба визнати, ніщо так не довершує образ, як вдало підібранийкапелюх.
Нам близькими є цінності та підхід до створення колекційбренду Shmelevsky, імпонують їх оригінальні дизайни та безумовна якість», — коментують Eternal.

Shmelevsky — український бренд капелюхів ручної роботи, відмітна риса якого — нестандартні форми та сучаснийдизайн. Кожна модель створюється вручну, а весь процес — вiд опрацювання форми до підшивки стрiчки — виконуєсам дизайнер, поєднуючи традиції європейської та американської технік створення капелюхів.

Загалом, бренди запропонували оригінальний спосібурізноманітнити гардероб приголомшливим тандемом костюмів та капелюхів. Серія знімків, на яких моделіпостають в загадкових образах, натхненна творчістю Рене Магрітта.